#1 2008-09-08 21:14:49

Kicia2

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 93

pomoc dla renka

moi drodzy reniek stracil duza ilosc wojska byl mass w tej sprawie ale nie liczna czesc osob wyslala do kolegi surowce ..Wiec apeluje wysylajcie surowce , moze kiedys was spotka wtopienie wojsk to wtydy sojusznicy pomoga , ale jak tak bedzie , ze brak totalnego zorganizowania i wziecia sie do kupy ..

jest okazja jesli komus lezy cos na sercu i to jest powod ktory nie zyje w sojuszu to prosze pisac , jestesmy tylko ludzmi a gramy tu po to aby ta zabawa dawala nam wszystkim przyjemnosc a nie jakies uciemiezenie...
Musze przyznac , ze ta sytulacja troche mnie dobija

chce wiedziec co z wami sie stalo ???

pozdrawiam kicia2


sitterzy: leviathan,Malakrecona
sittuje: leviathan

Offline

 

#2 2008-09-08 21:35:19

takuma

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-22
Posty: 88

Re: pomoc dla renka

od razu po raportach Mugola i renka, zanim poszedl mas, wyslalem do obu po 4k kazdej surki
i posle znowu skoro tak cienko ta akcja wyszla :-)

lio mimo obietnic po wtopie woja u Pipszona dostal pomoc (ale od akademii) i nie wiem na czyje polecenie. Innej pomocy nie otrzymal, ale jakos sie  tam odbudowuje


sittują mnie: darasmss i lio
ja sittuje u: lio i darasmss i spola

Offline

 

#3 2008-09-08 21:41:54

Kicia2

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 93

Re: pomoc dla renka

ehh az przykro to sluchac


sitterzy: leviathan,Malakrecona
sittuje: leviathan

Offline

 

#4 2008-09-08 22:10:39

takuma

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-22
Posty: 88

Re: pomoc dla renka

Ja tylko napisze dla bociagajacych sie w wysylaniu surki.
Slecie godzinna produkcje wszystkich osad.
Nawet jak w danej chwili Wam sie wydaje ze to duzo, ze za to mozna sobie tyle i tyle wybudowac, to pomyslcie, ze za godzine Wam ta surka sie wydobedzie z kopalni itp
Skracacie sobie dobe jedynie do 23h w takiej sytuacji, a to jest kropla w morzu, ale dla osoby potrzebujacej, to od tylu graczy taka wplata, to jest BARDZO DUZO. Ktos walczyl i stracil wojo, po to aby ktos z Was mógł miec wiekszy spokój i nie czuc sie zagrozonym, nie stracic dobowej surki, albo dodatkowo jeszcze wybudowanych budynków i wyszkolonych zolnierzy.
Wiec nie zalujcie kurwa tej surki i na apele ja wysylajcie bez migania sie. A jesli handlarze sa potrzebni, to slijcie ich na noc, kiedy to i tak spicie ,a handlarze nic nie robia.
Nie badzcie egoistami !!!


sittują mnie: darasmss i lio
ja sittuje u: lio i darasmss i spola

Offline

 

#5 2008-09-08 22:46:29

Babsista

Użytkownik

5037852
Zarejestrowany: 2008-08-22
Posty: 26

Re: pomoc dla renka

Moi handlarze latają nawet w nocy:P

Ale do rzeczy: akademia nie dostała nic nt zbiórki na odbudowę dla Renka i innych biorących udział w akcji. Sam o rozbiciu tego offa dowiedziałem się wchodząc jako sitter. Więc ktoś tu nawalił z Waszego odłamu.


Sittuję: mc_olo, Reniek
Sitter: mc_olo, Reniek

Offline

 

#6 2008-09-08 23:02:23

bossms

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 61

Re: pomoc dla renka

"Wiec nie zalujcie kurwa tej surki i na apele ja wysylajcie bez migania sie"

Takuma:
Daj przykład pozostałym użytkownikom naszego forum, że potrafisz zastąpić używane przez Ciebie przerywniki słowami bradziej cenzuralnymi.


sitter: LordTomaszz; warmiak
sittuje u: LordTomaszz; warmiak

Offline

 

#7 2008-09-08 23:12:12

bobb

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-25
Posty: 11

Re: pomoc dla renka

ja rozbudowuje rynki bo ostatnio grabie tyle surki ze nie wyrabiam z rozsylaniem jej postaram sie podeslac cos jak tylko porozdzielam surke po osadach..
BOB


Sit : Bakszysza  ,  smyr3k

na forum uzywamy 1 konta : BOB (brat)   Bobb (siostra)

Offline

 

#8 2008-09-09 09:17:27

HAJMDAL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-22
Posty: 38

Re: pomoc dla renka

Niech pójdzie mass w akademiach na ten temat, bo jak wszyscy wiedzą pewnie z połowa graczy nie zagląda na forum...

Ja zaraz coś podeślę...

PZdr

Offline

 

#9 2008-09-09 09:43:31

reniek

Użytkownik

2028515
Zarejestrowany: 2008-08-30
Posty: 13

Re: pomoc dla renka

Bardzo dziekuje wzystkim którzy wysyłają surówkę.
Chciałem nadmienić iż nigdy po stratach wojska które były z mojej winy / niedopatrzenia nie prosiłem o składkę.
Teraz jest jednak sytuacja wyjątkowa ponieważ wojsko wysłałem na polecenie sojuszowego koordynatora off i z powodu złej koordynacji pozostałych ataków cała moja armia off poszła do piachu i straty były ogromne.
Gdyby ktoś nie widział raportu to przypominam:

http://travian-reports.net/pl/raport.php?id=13e66e493


sitter: Babsista
situję: Babsista

Offline

 

#10 2008-09-09 18:24:16

zvapor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-22
Posty: 13

Re: pomoc dla renka

reniek napisał:

Bardzo dziekuje wzystkim którzy wysyłają surówkę.
Chciałem nadmienić iż nigdy po stratach wojska które były z mojej winy / niedopatrzenia nie prosiłem o składkę.
Teraz jest jednak sytuacja wyjątkowa ponieważ wojsko wysłałem na polecenie sojuszowego koordynatora off i z powodu złej koordynacji pozostałych ataków cała moja armia off poszła do piachu i straty były ogromne.
Gdyby ktoś nie widział raportu to przypominam:

http://travian-reports.net/pl/raport.php?id=13e66e493

Sluchaj reniek zaczynasz mnie wkurzac napisalem ci ze wojsko straciles bo pipszona zablokowali i stal tam caly jego off i def jak ci sie nie podoba koordynacja off to sam sie tym zajmij a nie marudzisz ze odejdziesz z sojuszu znowu jakis zakompleksiony 16latek

Offline

 

#11 2008-09-09 22:22:21

syzyf

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 8

Re: pomoc dla renka

reniek napisał:

Teraz jest jednak sytuacja wyjątkowa ponieważ wojsko wysłałem na polecenie sojuszowego koordynatora off i z powodu złej koordynacji pozostałych ataków cała moja armia off poszła do piachu i straty były ogromne.

Rzeczywiście prawda jest taka, że do momentu dojścia Twoich wojsk osada powinna była być dawno wyzerowana w wyniku jednej akcji... Prawda jest taka, że nie udało się wystarczająco zsynchronizować ataków z  różnych skrzydeł (naszych i gumisiowych), tudzież, że atakujące wojska były zbyt słabe i było ich zbyt mało. W rezultacie wystarczyło wbić klina z 3000 GR-ów, aby osadka przetrwała, a def zaczął się schodzić...

Inna rzecz, że zaskoczeniem była determinacja obrony. Na koncie, na którym co chwila w profilu umieszczane są ogłoszenia o "próbach samobójczych" nagle znajdują się sitterzy/koplayer'zy pilnujący konta 24h/dobę, a w obronę jednej kluczowej osady pakowanych jest ponad 1000 złotych monet...

Wiele osób poniosło na prawdę spore straty, w szczególności w akademiach oberwało wiele osad, gdyż ów "przerośnięty" off non stop kursował po mapie (m. in. to było też przyczyną takiej determinacji ataków). I raczej trudno wyrównać wszystkim te straty...

Offline

 

#12 2008-09-10 15:55:32

Kicia2

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 93

Re: pomoc dla renka

prosze sie nie unosic chlopaki:) rozmawiajmy na spokojnie:) renku ciesze sie ze ida do ciebie surowce ale chcialabym napomknac iz sytulacja zaczyna mi sie nie podobac ..ale to z rada omowie...


sitterzy: leviathan,Malakrecona
sittuje: leviathan

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aldanidar.pun.pl www.sercesmoka.pun.pl www.essz.pun.pl www.jmspawellness.pun.pl www.stosunki.pun.pl