#1 2008-08-23 22:47:07

importer

Gość

Faust.

Poszukuje chętnych do pojechania tego gościa bo mi popsół już za dużo nerwów...

 

#2 2008-08-25 14:36:58

ciko

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 18

Re: Faust.

moge ci pomoc caly czas prowadze z nim walke tylko ze koles dobrze wspolpracuje z american samoa

Offline

 

#3 2008-08-25 22:23:55

importer

Gość

Re: Faust.

Super! W ciągu 48 godzin od założenia mojego posta pomoc zaproponował mi Ciko (gracz z akademii) wszyscy z głównego mają to w dupie bo wolą budować domki i trzymać swoje wojo w osadzie(jeśli je posiadają),lub boją się go stracić.Nasz sojusz jest na trzecim miejscu w rankingu (a sra w gacie),może mam mało popa ale spójrzcie na ranking Off.Dziękuje Kozakowi,który chciał mi pomóc ale ma za daleko...
Pozdrawiam i życzę miłej dalszej gry....
Importer!

 

#4 2008-08-26 08:21:52

takuma

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-22
Posty: 88

Re: Faust.

ja sie nie wypowiadalem, ale...

poslalem fejki na niego, koles zrobil odwet. Wyslal fejki z piechoty i jednego z katasy, badz atak prawdziwy. Postawilem defa w jednej osadzie, liczac na to ze to jednak nie fejk, wiec w ciagu godziny sie wyjasni. Jesli to jego caly off idzie, to powinienem go zatrzymac, wtedy bede prosil o surke w jego odbudowie. Napisalem do sasiadów, ale nikt jeszcze nie odczytal wiadomosci...
Atak ode mnie idzie dosc długo, ale nikt nie powiedzial ze nie wysle tam swojego offa :-)
narazie wyslalem atak na wytyczone osady do szybkiego skatasowania, zgodnie z zaleceniami


sittują mnie: darasmss i lio
ja sittuje u: lio i darasmss i spola

Offline

 

#5 2008-08-26 10:07:10

ciko

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 18

Re: Faust.

panie i panowie tak nie moze byc kolega prosi o pomoc a my to olewamy przeciez w okolicy fausta znajduje sie nasza najsilniejsza grupa bojowa wstyd!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aldanidar.pun.pl www.sercesmoka.pun.pl www.stosunki.pun.pl www.combat-forum.pun.pl www.essz.pun.pl