#1 2008-08-24 23:16:40

flat

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-22
Posty: 13

farmy

martwi że część graczy w tym soju troszkę nie ma pojęcia o grze...czemu jestem taki złośliwy...a dlatego , że ...podbijam sobie farmy tracę wojo...a tu nagle ktoś gdzieś podłącza się i na jeżdza mi farmę ....po tym jak ja juz zrobiłem sobie grunt do dłuższej pracy nad nią....a najlepszy jest motyw jak ktoś się wczuwa i najeżdza mi jeszcze katasami na farmę...przegięcie pałki...nie jestem jakimś mega wytrawnym graczem ale trochę nauczyłem się na poprzednich serwerach i takie lajkoniki to jest masakra....przepraszam jak  ktoś czuje się urażony ..ale bez przeginki...


sitter: Topolak,damianky
situję: Topolak,damianky

Offline

 

#2 2008-08-25 16:08:17

Babsista

Użytkownik

5037852
Zarejestrowany: 2008-08-22
Posty: 26

Re: farmy

Skieruj wtedy osobitą prośbę, jak nie zadziała to poproś kogoś z rady o interwencję.


Sittuję: mc_olo, Reniek
Sitter: mc_olo, Reniek

Offline

 

#3 2008-08-25 21:09:34

flat

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-22
Posty: 13

Re: farmy

z tego co widze to te zasady nie obowiązują...więc juz nie mędzę...najlepszy jest tylko jeden...mistrz ...który walczy dzielnie o farmy...i ma 48pkt off i 40 deff...jest tzw graczem "pop"ularnym..wiem już słyszałem że zadne staty nie sa ważne bo ktoś może " ładnie surkę słać" ))))  miłego dnia przyjacielu...
koniec z dziwnymi wątkami...już nic nie będę wspominał....ciekawe.... farmy farmią farmy...koniec opryskliwości...


sitter: Topolak,damianky
situję: Topolak,damianky

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.essz.pun.pl www.jmspawellness.pun.pl www.aldanidar.pun.pl www.sercesmoka.pun.pl www.stosunki.pun.pl