#1 2008-08-26 14:49:41

Galijczyk. 26.08.2008r.

Gość

Galijczyk. 26.08.2008r.

1. Wojtek , lat 21
2.
•  Dzika Galia   
(-123     |     95)
•  Galia   
(-88     |     91)
•  Galijska osada   
(-122     |     94)
http://s5.travian.pl/spieler.php?uid=29809
to link do mojego profilu
3. Galowie
4.
- pop 844 
- off 385 pt/1952 rank
- def 11 pt/6675 rank
- mój rank 1853.     
5. oj sporo tego będzie , ponad 100 % przy czym inwestuje głównie w def , najlepiej jak osoba która będzie mi sprawdzała konto sama oceni
6. z tym to bywa różnie , generalnie siedze non stop jak mam czas , tyle że z czasem różnie bywa bo teraż dużo pracuje , jednak myslę że 4/5 razy na dzień to się loguję ( w normalnych warunkach )
7. 08.06.2008 r.   
8. chcę wstąpić bo jesteście blisko mnie , a na s5 robi się coraz bardziej niebezpiecznie
9. obecnie jestem w sojuszu Gumisiek , chcę się przenieść bo jesteście bliżej mnie a poza tym ten odłam troszkę podupadł , tak naprawdę blisko mnie jest 3 graczy ( bitcomet , Losysiok i il diavolo , z czego tak naprawdę gra bitcomet ) przejście do H@RKOMEN ( do tego właśnie odłqamu chciałbym wstąpić ) traktuję jako przejście w obrębie całej koalicji , cały czas będe walczył po tej samej stronie
10. przez nikogo nie jestem farmiony
11. grałem rok temu na s8 nick : brzydal , byłem w sojuszu Kamikaze , skasowałem konto jakos w grudniu 2007 r. , grałem wtedy rzymianami
12. galia
         Drewno:    960     na godzinę
    Glina:    960     na godzinę
    Żelazo:    1000     na godzinę
    Zboże:    465     na godzinę
galijska osada
         Drewno:    210     na godzinę
    Glina:    210     na godzinę
    Żelazo:    220     na godzinę
    Zboże:    465     na godzinę
dzika galia
         Drewno:    105     na godzinę
    Glina:    105     na godzinę
    Żelazo:    98     na godzinę
    Zboże:    50     na godzinę
nie gram na monetach
13. coś od siebie oki , nie będe się tu zbytio rozpisywał powiem tylko że jeśli chcecie to mogę opowiedzieć kilka dowcipów ( tylko ostrzegam że są dość ostre , jak składałem podanie do gumisiów to nie spodobały się one im ) coż więcej chciałbym wstąpić do odłamu H@RKONEN , jeśli chcecie to możecie mnie troszkę poobgadywać z ludźmi z gumisiów ), myślę że jestem wmiarę dobrym graczem
pozdrawam )

 

#2 2008-08-26 16:13:58

Kozak

Gość

Re: Galijczyk. 26.08.2008r.

A co na to Gumisie? Gadałeś, pytałeś?

 

#3 2008-08-26 16:23:51

Galijczyk. 26.08.2008r.

Gość

Re: Galijczyk. 26.08.2008r.

napisałem info do 2 funkcyjnych z mojego odłamu : lukers-luk i Aguirre_

lukers-luk     26.08.08    
    RE: H@RKOMEN     15:41:39    
    Jestem funkcyjnym, ale w sumie to nie do mnie z takimi sprawami powinieneś się kierować. Jednak według mnie to też dobre rozwiązanie, ponieważ ułatwi ewentualną organizacje i komunikacje.
____________
Galijczyk. napisał(a):

Witaj likers-luk )

jak widzisz , sytuacja polityczna na s5 dość mocno się pogmatwała , Silence , osłabienie odłamu " K " , tak myślałem co z tym wszystkim zrobić i dosdzedłem do wniosku że przeniosę się do H@RKOMEN , są bliżej mnie a tu z gumisiek go tak naprawde mam il diavolo który już nie gra czy losysiok , jedynie kto to bitcomet jeszcze w to gra z graczy którzy są blisko , piszę do ciebie jako do funkcyjnego i proszę o , formalną mimo wszystko jednak , zgodę , przejście do H@rkomens traktuję jak zwykłe przejście w obrębie koalicji , cały czas będziemy walczyć po tej samej stronie , kto wie może jeszcze kiedyś wrócę do gumisi , rozważałem jesze nawet Gumisie¥ , ale sam zobacz

http://travian.org.ua/pl/s5/clans/H%40R … Galijczyk.

pozdrawiam )
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aguirre_
aloha!!

heh nie jestesmy osłabiani tylko powoli przenoszeni sa gracze do Y i do czarnych gumisi z powodów czysto praktycznych takze tu juz deczja nalezy do ciebie czy chcesz do Y i czy harkonenów
____________
Galijczyk. napisał(a):

Witaj Aguirre_ )

jak widzisz , sytuacja polityczna na s5 dość mocno się pogmatwała , Silence , osłabienie odłamu " K " , tak myślałem co z tym wszystkim zrobić i dosdzedłem do wniosku że przeniosę się do H@RKOMEN , są bliżej mnie a tu z gumisiek go tak naprawde mam il diavolo który już nie gra czy losysiok , jedynie kto to bitcomet jeszcze w to gra z graczy którzy są blisko , piszę do ciebie jako do funkcyjnego i proszę o , formalną mimo wszystko jednak , zgodę , przejście do H@rkomens traktuję jak zwykłe przejście w obrębie koalicji , cały czas będziemy walczyć po tej samej stronie , kto wie może jeszcze kiedyś wrócę do gumisi , rozważałem jesze nawet Gumisie¥ , ale sam zobacz

http://travian.org.ua/pl/s5/clans/H%40R … Galijczyk.

pozdrawiam )

info kopiowana
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
wnioskować z tego można że nie mają nic przeciwko , z resztą , specjalnie wybralem akurat was , dlatego że jesteście dość mocno zaprzyjaźnieni z gumisiami , jak napisałem w podaniu , traktuje to jak przejście w obrębie tej samej koalicji , kto wie... może kiedyś paru członków przejdzie z przyczym czysto praktycznych do Gumisi

 

#4 2008-08-26 18:29:14

Kozak

Gość

Re: Galijczyk. 26.08.2008r.

Ja jestem na TAK.

 

#5 2008-08-26 18:29:48

takuma

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-22
Posty: 88

Re: Galijczyk. 26.08.2008r.

Jak najbardziej ZA
sprzeciwów nie widac, zostaje w koalicji, przechodzi do odlamu, z którego ma duzo sasiadów i wspólnie moga tworzyc grupe bojową.
Nie zastanawialbym sie, tylko bral do siebie, a jak ktos chce to niech sittuje konto i do dziela.


sittują mnie: darasmss i lio
ja sittuje u: lio i darasmss i spola

Offline

 

#6 2008-08-26 19:48:11

Galijczyk. 26.08.2008r.

Gość

Re: Galijczyk. 26.08.2008r.

Witam wszystkich )

nie jestem jeszcze zarejestrowany na forum więc piszę tu
wielkie dzięki wszystkim za pozytywne opinie i przyjęcie mnie do sojuszu
jestem w odłamie H@RKOMEN , tak jak chciałem
myślę że razem zawojujemy tą ćwiartkę , razem z dzielnymi Gumisiami rzecz jasna , pamiętam o korzeniach

pozdrawiam )

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.essz.pun.pl www.jmspawellness.pun.pl www.combat-forum.pun.pl www.sercesmoka.pun.pl www.stosunki.pun.pl