#16 2008-09-02 16:17:24

saito

Użytkownik

1565394
Call me!
Zarejestrowany: 2008-08-22
Posty: 20

Re: Pipszon

jak rusza sie w koncu Ci co powinni to bedzie koniec pipszona ale co niektorzy wola atakowac farmy bo tu za daleko

Offline

 

#17 2008-09-03 10:42:46

HAJMDAL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-22
Posty: 38

Re: Pipszon

Pipszona należy atakować właśnie teraz, bo jak widać było i wczoraj najwyraźniej kolesia nie ma przy kompie do południa. Nie stawia deffa i się nie odbudowuje to jest najlepszy czas na wyzerowanie tej osady.

Więc do boju towarzysze i -szki

Offline

 

#18 2008-09-03 16:54:21

smyr3k

Użytkownik

1826706
Skąd: Wyszków/Toruń/Białystok
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 54

Re: Pipszon

ja bym proponowal skonczyc z chaotycznymi atakami na niego. juz nie jedna osoba stracila tam offika i bardzo czesto byly to osoby z niewielkimi kontami. dajmy na to mi skonczyly sie katapulty itp proponowalbym ugadywac sie miedzy soba i robic juz skladne akcje w kilka osob.
chcialbym tez, aby osoby z wiekszymi offami rowniez atakowaly tego goscia, bo cos mi sie wydaje, ze czesciej atakuja gracze mniejsi ;]. zas z tego co slyszalem, usprawiedliwienia, ze ludzie kasuja osadki, ktore nie stanowia duzego zagrozenia, albo ze katapulty ida ponad 20 godzin do mnie nie przemawiaja. znam osobe z akademii, ktora puscila je na 20 godzin. straty dla niej byly duze, choc 19 katapult i 250 legionistow dla niektorych moga sie wydawac blachostka, to dla tej osoby bylo polowa offa.
a w miedzy czasie, np jakubus7 stracil swoja armie przez pana, ktorego podobno mozemy bezkarnie faarmic


wzajemnie: olciakowna, wawer i bobb

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aldanidar.pun.pl www.sercesmoka.pun.pl www.stosunki.pun.pl www.essz.pun.pl www.combat-forum.pun.pl