#1 2008-08-31 15:07:28

Galijczyk.

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 39

OFF

Witam wszystkich

Jak wiecie w Travianie jest tak że są gracze mniej i bardziej aktywni , bardziej i mnie aktywni , wiadomo , w ogóle jest wielu różnych graczy , ale tu akurat ten podział w zupełności wystarczy , ja sam nie siedze na travianie non stop nie fejkuje i generalnie nie ogarniam tego tak dokładnie jak co po niektórzy gracze , takich ludzi jak ja jest zapewne wielu ale my również jesteśmy potrzebni sam trzon sojuszu wojny nie wygra .
    W związku z tym proponuję aby utworzyć SOJUSZNICZY OFF , trzeba by było wybrać ze 2/3 zaufanych graczy , którzy preferują grę off i dużo siedzą na travianie , gdzie często jedno pokrywa się z drugim i każdy nawet niech wyśle raz dziennie po 500 każdego eko do takiej osoby , i niech tam taka osoba cały czas robi centków/ mieczy czy toprki , coś jak gdyby takie 2/3 '' Rączki "
co wy na to ?? moim zdaniem było by to bardzo dobre rozwiązanie bo wielu z nas poprostu szkoda woja bo albo boją się stracić off albo nie mają dobrego offa albo boją się atakować , nie ukrywam ja jestem taką osobą , def podsyłam jak trzeba , surki też jak najbardziej , ale z ofem u mnie ciężo jest , deklarowałem to również w podaniu , nastawiam się na def

czekam na wasze opinie i propozycje , myślę że było by to bardzo dobre rozwiązanie

Offline

 

#2 2008-08-31 15:24:19

Babsista

Użytkownik

5037852
Zarejestrowany: 2008-08-22
Posty: 26

Re: OFF

Jestem za.


Sittuję: mc_olo, Reniek
Sitter: mc_olo, Reniek

Offline

 

#3 2008-08-31 17:04:21

takuma

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-22
Posty: 88

Re: OFF

to po co robic off, jak sie boi go wyslac ?
to lepiej robic tylko def !!
A skoro juz zrobilo sie tego offa to go uzywac, bo po to zeby tylko stal, to szkoda zboza. Od stania jest Def !!
A najgorzej jak sie offa straci we wlasnej osadzie, to wogóle porazka.
Ja wiem ze strata boli, ale kurcze slijcie te wojaki na ataki. Szczególnie jak sie pisze ze akcje sa proste. Na pipszona chodza ataki i nie ma zadnego oporu. Stracil juz tyle popa ze hej, a jak kiedys sie nie uda i sie straci to nie zaboli tak jak jego teraz boli. Wiec wszyscy dzialac, a nie marudzic


sittują mnie: darasmss i lio
ja sittuje u: lio i darasmss i spola

Offline

 

#4 2008-08-31 17:21:00

Galijczyk.

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 39

Re: OFF

Masz racje , tyle że akurat jak ktos ma off to zazwyczaj atakuje , jednak wielu jest takich graczy którzy przede wszystkim inwestują w def

Offline

 

#5 2008-08-31 18:11:31

takuma

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-22
Posty: 88

Re: OFF

no i ok. Jesli w niego inwestuja i podsylaja potrzebujacym, to chwala im za to. Tacy tez sa potrzebni, dlatego ja nie narzucam nikomu stylu gry, ze ma grac ofensywnie, czy defensywnie. Jesli jednak tego offa sie ma to z niego korzystac, zeby nie  stal, bo zbroja zardzewieje
Ale chyba nie ma sensu tworzyc specjalnie odlamów offowych i defowych. Od wspólnych dzialan sa grupy bojowe, uzaleznione polozeniem wzgledem siebie. Do tego wszystkich uprasza sie o kontaktowanie z zaprzyjaznionymi sojuszami i graczami polozonymi blisko siebie. Kiedy potrzeba defa, to podsylac sobie, kiedy wspólnie kogos zjechac to takze !! Kiedy sa odgórne akcje sojuszu, to je wykonywac i tyle.
To moje zdanie na ten temat. Zdrówko :-) (dębowe mocne hehehe)


sittują mnie: darasmss i lio
ja sittuje u: lio i darasmss i spola

Offline

 

#6 2008-08-31 18:22:09

Galijczyk.

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 39

Re: OFF

no zobaczymy co z tego wyjdzie , choć póki co to widze że temat się nie rozwinie , ale zobaczymy
pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jmspawellness.pun.pl www.essz.pun.pl www.sercesmoka.pun.pl www.combat-forum.pun.pl www.aldanidar.pun.pl