#1 2008-09-04 10:55:28

Kicia2

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 93

powolanie do ORGANIZACJI I OBOWIAZKOW !!!

Moi drodzy sojusznicy!!

Zaczne od konkretow i nie chce owijac w bawelne ...jak kazdy wie kim jestem dla was chyba tego nie musze wam przypominac ani wspominac ....

Zaistanial takowy big problem , ponewaz po informacji czlonkow sojuszu -zarzadu .. informuja mnie ze glonwy szfankuje hmm szfankuje to chyba za malo powiedziane poprostu wychodzi na to , ze jest do BANI!!!

dlaczego?? tak mowie poniewaz jest sprawa oczywista , ze mamy walke z dawnym silence-ZDS , a teraz ELITE!!! bo koledzy nie dali sobie rady , wiec zwiali pod skrzydla..., ale nie o tym chce mowic...

GLOWNY ODLAM!!!!

mam duze ale :

sa wydawane rozkazy:

atakowac vado pipszona no teraz kolege zablokowali to ominiemy go , ale pozostali alfa i itd...

narzuca sie pytanie !!!

gdzie sa raporty z atakow??? na ktore wydalam rozkaz !!!!!?


hmm gdzie sa ? BRAK !!!! SZOK!!!

co robicie??? atakujecie sobie jakis podlotkow -dupkow!!!!! dlaczego??? czy boicie sie walki????

jestem rozczarowana a wrecz zazenowana co sie dzieje !!!

wiadomo ze najwieksze obowiazki bierze na siebie glowny odlam a tu co....wychodzi na to ze akademia przewyzsza GLONY!!!!! do jasnej cholery nie tak mialo to wygladac...

malo tego syzyf pisze massy w sprawie TT!!!!!!!!!!! i co?!!! ponowna olewka!!!!

jeszcze jedno pytanie dalam rokaz , abyscie zrobili mnie chwilowo na sitta poprostu az mi sie krew gotuje na tak fatalny rozruch i fatalna organizacje..


pytam ile mozna do was pisac?? a jak przyjdzie do cudu to mowie wam ze na 100% nie wygramy przy tak ubogiej wspolpracy...


na zakonczenie :


KAZDY CZLONEK SOJUSZU MA OBOWIAZEK POKAZYWAC MI RAPORTY DZIEN W DZIEN Z ATAKOW NA VADO >> RACZKE>>ALFA............(ETSETERA ..itd)


powiem tyle ze zaledwie 3 osoby pokazaly mi raporty:


spyke

malakrecona

syzyf


a reszta???????

aha ja wymagam od glownego codziennych raportow

bo ja popatrzylam na ataki to ZALAMALAM sie!!!!!

odlamy maja swoich ludzi w zarzadzie wiec pokazuja osobie ktora prowadzi odlam i odpowiada , na koniec zdaja mi relacje!!!!!!!


nie wypelnienie rozkazu czeka wydalenie z soja i zjechanie!!!!!!!!!!


KONIEC ZARTOW






musze napisac w tym poscie poniewaz nie moge odp na wlasny post:



napisano do mnie pw z zapytaniem a gdzie pochwaly? i motywacja ....

z pewnoscia beda!!!!

osoby ktore pokazuja mi raporty rozmawiaja ze mna dostaja pochwaly , nie myslcie , ze jestem taak okrutna , no moze troszke

takze kochani dajcie mi To czego chce a ja wam dam to czego wy oczekujecie:)))


przeciez jestescie moimi kochanymi Harkonenikami czyz nie??



rowniez piszcie swoje zdanie ....

Ostatnio edytowany przez Kicia2 (2008-09-04 13:44:36)


sitterzy: leviathan,Malakrecona
sittuje: leviathan

Offline

 

#2 2008-09-04 22:23:21

GENERATOR

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-22
Posty: 22

Re: powolanie do ORGANIZACJI I OBOWIAZKOW !!!

moim zdaniem orgaznizatorzy akcji powinni posiedziec troche przy mapach i wylapywac graczy, tych co maja blizej czy dalej i indywidualnie ich zapytac o ilosc jednostek, powiedziec o ktorej co i gdzie maja wyslac i bedzie git, massy niektorzy moga olewac, bo jak cos jest do wszystkich to jest do nikogo... a z czasem samo sie zacznie krecic, jak ludzie zobacza ze jest ok.

a co do raportow to ja daje je syzyfowi, nikt mi nie powiedzial ze ty kiciu chcesz, jak chcesz to i tobie bede je podsylal

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aldanidar.pun.pl www.jmspawellness.pun.pl www.combat-forum.pun.pl www.essz.pun.pl www.stosunki.pun.pl